Europe Hotel Villa Cortés*****

Tento exkluzivní 5 hvězdičkový hotel s mexickou tématikou se nachází v nejteplejší oblasti na Tenerife a nabízí přímý výhled na oceán a nejlepší západy slunce na ostrově. Komplex zasvěcený dobyvateli Hernánu Cortésovi má pokoje a apartmány, kde si užijete pobyt s maximálním komfortem, přímým přístupem k moři a jedinečnou kulinářskou lahůdkou. Nachází se v jedné z nejlepších oblastí Tenerife Jih, "Zlatá míle" Playa de Las Americas, pouhých 20 minut od mezinárodního letiště Tenerife Sur - "Reina Sofía" a 60 minut od Tenerife Sever - letiště "Los Rodeos".

Výzdoba každého ze 151 pokojů ve Villa Cortés vychází z mexické kultury a tradic, z nichž vznikl Grand Luxury Hotel, který je na Tenerife jedinečný. Naše pokoje jsou ideálním místem k odpojení, užívání si a relaxaci s nejlepším výhledem na Atlantický oceán

Užijte si senzační cestu za poznáním vesmíru chutí, vůní a vjemů prostřednictvím gurmánské kuchyně. Dopřejte si chuť a vydejte se do různých kulinářských kultur, které naše restaurace shromažďují v Hotelu Villa Cortés. 

Ceny ubytování se mění. Sdělíme Vám aktuální cenu na konkrétní požadavek. zde