Finca Santa María

Autentická španělská vila, ve které na vás dýchne genius loci, jako v knižním příběhu o koloniálních dobách a majitelích plantáží na jihu Tenerife. Finca Santa María, je skrytá před zvědavýma očima, a dopřeje vám dokonalé soukromí jak pro odpočinek po golfu, tak pro párty se svými přáteli. Nachází se klidné ulici malého jižního městečka Callao Salvaje.

Vila je stylově vybavená a má 5 ložnic, 4 koupelny, 3 obývací pokoje, 2 jídelny. Poskytne Vám pohodlný pobyt až pro 10osob.

Vybavení: Vyhřívaný bazén, vířivka, turecké lázně, sauna, masážní místnost, tělocvična, venkovní kino, grilování. Apple TV, internet, trezor, 2 krby, kompletní nádobí a kuchyňské spotřebiče. Parkoviště. Technické místnosti pro úklid a praní prádla.

Cena pronájmu 1 200€/vila noc

*Svátky od 15.12. 2022 - 15.01.2023 cena pronájmu 1 700€/vila noc

Minimální doba pronájmu je 7 dní

Změna cen vyhrazena

VENKOVNÍ PROSTORY

Venkovní prostory vily mají přes 1 500 m2. Jednou z hlavních výhod Santa María je velká udržovaná zahrada s malebným výhledem na pobřeží a oceán. Ve stínu ovocných stromů, vysokých palem a exotických rostlin najdete různé chill-out zóny s ratanovými židlemi, houpacími sítěmi a útulnými terasami.

BAZÉN A WELLNESS

Před vilou se nachází vyhřívaný, venkovní bazén (70 m2). Má nejnovější filtrační systém, který umožňuje vyhnout se použití bělidla, takže koupání je bezpečné jak pro děti, tak alergiky. Přímo z bazénu můžete sledovat venkovní kino s velkou 3m obrazovkou, takže si můžete vychutnat své oblíbené filmy, či sportovní zápasy téměř z kterékoli části vily. Pokud máte rádi hydromasáže, můžete relaxovat v naší vířivce umístěné ve stínu palem, zatímco milovníci Wellness budou moci využívat turecké lázně a saunu. V blízkosti lázní je masážní místnost a venkovní sprchy, stejně jako opalovací terasa umístěná podél bazénu.

CHILL-OUT AREA

Na velké terase zdobené dřevem nabízíme našim hostům vybavenou chill-out zónu, gril a jídelní stůl pro 12 osob. Interiérový design vily je proveden v tropickém koloniálním stylu, tedy z dob objevování a zkoumání, nových zemí a kontinentů. Ve výzdobě interiéru byla použita řada starožitných předmětů, jedinečné obrazy a doplňky, starověké nástroje a mapy. Většina nábytku je navíc vyráběna na individuální objednávku.

OBYTNÉ PROSTORY A JÍDELNA

V přízemí mají naši hosté k dispozici prostorný obývací pokoj s krbem, jídelnu pro 10 osob, velkou vybavenou kuchyň a halu.

HUMBOLDT SUITE

V pravém křídle Vily se nachází Humboldtovo apartmá se soukromým vchodem. Skládá se z koupelny, haly a prostorné ložnice se vstupem do zahrady. Pokoj je velice slunný a vybavený autentickými doplňky z dob života Alexandra Humboldta, který v 18 století objevoval neznámé kraje.  

CALIPSO A KON-TIKI

V levém křídle domu jsou dva stylové apartmány s oddělenými lůžky Kon-Tiki a Calipso se společnou koupelnou. Oba apartmány mají výhled do zahrady. Apartmán Kon-Tiki je situován do tropického stylu, zatímco Calipso má svěží mořský design.

ČÍTÁRNA A KNIHOVNA

V prvním patře naleznete obývací prostor s rozkládací pohovkou, krbem, koutkem na čtení, malou knihovnou (poskytujeme vám výběr knih v angličtině a španělštině věnovaných vědcům, kteří zanechali stopu na Tenerife) a širokou terasu s úchvatným výhledem na moře.

INDIANA SUITE

Apartmá Indiana tvoří prostorný pokoj s koupelnou, samostatný šatník a malý balkon s výhledem na město a oceán.

DARWIN SUITE

Apartmá Darwin se skládá ze stylové ložnice, koupelny, samostatného šatníku a přístupu na velkou terasu s výhledem na město a oceán.

TERASA

Dopřejte si luxusní zážitek ze sportu s těmi nejlepšími západy slunce a vlnami Atlantského oceánu v malé tělocvičně vybavené na terase v prvním patře.

CENA ZA NÁJEM ZAHRNUJE

 • Concierge služba.
 • Profesionální služby služebné dvakrát týdně, výměna ložního prádla jednou týdně, služby zahradníka, SPA a údržba bazénu.
 • Praní prádla a péče o osobní věci našich hostů (praní, žehlení, čistírna).
 • Balíčky na uvítanou, koupelnová kosmetika Rituals, župany, pantofle, značkové ložní prádlo, osušky a plážové osušky. Podrobní informační průvodci.
 • Pro naše malé hosty nabízíme vysoké židle, dětské postýlky a povlečení.

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY ZA PŘÍPLATEK:

 • Soukromý kuchař - španělská, italská, japonská, thajská, evropská kuchyně ...
 • Soukromý hudební koncert
 • Masážní terapeut
 • Catering
 • Osobní řidič
 • Lekce zumby, jógy
 • Kosmetika manikúra
 • Soukromý delegát
 • Půjčení vozu s přistavením